Englishفارسی
Application robots

بسته بندی رباتیک

Material Handling یا حمل مواد، یکی از شناخته شده ترین کاربردها برای ربات های صنعتی است. یک نیروی انسانی  بسیار ارزشمندتر از آن است که به انجام یک جابجایی تکراری گمارده شود. ربات ها با قابلیت جابجایی تکرار پذیر و قابل اعتماد راه حل و ابزار مناسبتری در فرآیندهای بسته بندی مواد  می باشند.

در مقایسه با ساخت ماشین های مخصوص استفاده از ربات باعث افزایش قابلیت انعطاف میشود و براحتی نیاز هایی آتی کاربر را می توان در آن گنجاند.

به علاوه سرمایه صرف شده در خرید ربات در آینده  قابل بازیابی است. زیرا یک ربات استاندارد دست دوم با قیمت خوبی قابل فروش است اما یک ماشین مخصوص دست دوم تنها به قیمت مصالح آن قابل فروش است.

ربونیک با پشتوانه اجرای چندین پروژه از این دست آمادگی خود را برای همکاری با کلیه متقاضیان سیستمهای بسته بندی، سورتینگ و پلتایزینگ رباتیک و همچنین سازندگان خطوط و ماشین آلات بسته بندی اعلام می نماید. ارائه انواع ربات و  طراحی و ساخت انواع ابزارهای مورد نیاز ربات تخصص ماست.

یک نمونه از پروژه های ما

استفاده کنندگان: کلیه صنایع تولید کننده مواد غذایی، دارویی، شوینده و شیمیایی، جهت جابجایی انواع جعبه، بطری و سطل و کیسه محتوی مایعات و پودر و قطعات.

ربات های Pick & place :

 ربات های Pick & place ربات هایی هستند که برای برداشتن قطعات و گذاشتن آنها در محل های دقیق و از پیش تعیین شده مانند بسته های آنها، پالت های چوبی و...، با نظم، سرعت و دقت مناسب به کار می روند، و با توجه به نوع و وزن قطعه این ربات ها انواع گوناگون دارند.

ربات های دلتا  برای جابجایی قطعات سبک تر طراحی شده اند، این ربات ها با مکانیزم موازی جزء محبوب ترین ربات ها در صنعت بسته بندی بشمار می روند. این دسته از ربات ها با توجه به نوع قطعه قادرند حتی تا 300 بار در دقیقه جابجایی شوند.

 سیستم های Vision ابزاری فوق العاده هستند که  امکان تشخیص محل اشیاء نا منظم را نیز به ربات می دهند تا در محیط های نامنظم نیز کاربرد ربات میسر شود.

 

ربات های Palletizing :

ربات هایPalletizing به ربات هایی گفته می شود که برای برداشتن قطعات سنگین تر از داخل پالت، نوار نقاله و یا محل های دیگر و وارد کردن آن به خط تولید با سرعت و دقت بسیار بالا استفاده می شود .

 

 


ربات های انتقال دهنده(Part Transfer) :